Zákaznická podpora:+420 725 705 710info@veledilo.cz
Měna
CZK

Sada hrotů Razertip SET8 8 kusů

Kód: 2102
Novinka
Neohodnoceno
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Sada 8 hrotů od kanadské značky Razertip.

Vhodné pro vypalování a vypalování hlubších rýh - řezbářství

Vhodné pro pero BPH.

Detailní informace

Detailní popis produktu

T1S - Malý sklon. Hrot pro všeobecné použití pro pyrografii, řezání, jemné detaily. Velmi univerzální hrot, zejména pro drobnou práci.

T2M - Středně kulatý, pro obecnou pyrografii. Hrot pro obecnou pyrografii, jemné detaily na rovných nebo středně konkávních plochách.

T4M - Středně plochý šikmý. Středně plochý šikmý hrot pro obecnou detailní práci. Umožňuje pracovat více přímo nad dílem než při použití #T1M.

T5M - Střední hrot. Oblíbený pro obecnou pyrografii, detaily peří a vlasů a zkrášlování nebo zdobení dřevěných soustružnických výrobků.

T6M - Malý kulatý hrot. Používá se pro extrémně jemné detaily v omezených oblastech. Skvělé pro jemné detaily peří nebo vlasů na vyřezávaných nebo „hrbolatých“ plochách. Oblíbené u pokročilejších řezbářů ptáků a zvířat.

T7L - Velké kulaté zkosení. Obecná práce s detaily. Skvělé pro jemné detaily peří nebo srsti na vyřezávaných nebo „hrbolatých“ plochách. Oblíbené u pokročilejších řezbářů ptáků a zvířat.

T8 - Vypalovač. Pro vypalování. Také pro jemné, vrásčité detaily na dřevě, papíru apod. Užitečné pro vrásky na kachních zobácích.

T9 - Psaní. Standardní psací hrot, který se používá podobně jako kuličkové pero na psaní, podepisování. Poskytuje čáru širokou přibližně 1/32 - 1/16 palce, v závislosti na nastavení teploty a materiálu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pyrografické přístroje Razertip
Počet kusů: 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: